Pozorování zvířat online

ČERNÁ ČAPÍ RODINKA

Milé děti, nově jsme našli pro Vás novou čapí rodinku, ale pozor! Nejsou to bílí čápi, ale ČÁPI ČERNÍ, kteří hnídí v lese na stromě :) odkaz na webkameru: www.makov.cz/webkamera.html  
Celý článek

ŽIVOT NA ZAHRADĚ

Ahoj děti,   nově jsme si pro Vás připravili stránku, kde se můžete dozvědět spoustu zajímavostí o zvířátkách žijící na našich zahradách.    Podívat se můžete zde: www.zivotnazahrade.cz/    
Celý článek

ŽABÍ NÁMLUVY

Milé děti, moje kamarádka má na zahradě rybík a mi poskytla mi pro Vás video o žabím namlouvání. Podívejte je a poslouchejte, je to super :) www.facebook.com/gabriela.posadova/videos/3039646132724569/      
Celý článek

ŽIVÉ PŘENOSY

Milé děti, připravili jsme si pro Vás další zajímavé odkazy. Tentokrát může s námi pozorovat zvířata online, a to přímo v jejich stanovištích a hnízdištích. ČÁPÍ WEBKAMARY www.birdlife.cz/capi/webkamery/ RODINKA SOKOLŮ STĚHOVANÝCH V...
Celý článek

Anketa

KTERÝ ČÁP SE VÁM VÍCE LÍBÍ :)

ČÁP BÍLÝ 2 29%
OBA STEJNĚ 4 57%

Celkový počet hlasů: 7